Гражданско Движение ''ДНЕС''

България

Начало / Актуално - България / Кандидатите за кмето...
Кандидатите за кметове 2019

Кандидатите за кметове 2019



ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Благоевград

Атанас Станкев Камбитов, ГЕРБ

Румен Георгиев Томов, независим, подкрепен от БСП

Албина Алексеева Анева-Томова, ПП МИР

Калоян Томов Ханджийски, “ДБългария - Обединение”

Андон Йорданов Тодоров, Партия на зелените и “Воля”

Иван Янев Ризов, ВМРО

Росен Йорданов Георгиев, НФСБ

Росен Радославов Христов, НДСВ

Валери Бориславов Смиленов, “Нова алтернатива”

Илия Стефанов Илиев, ПП “Свобода”

Людмила Александрова Костадинова, РЗС

Атанас Георгиев Киряков, “Заедно за промяна”

Банско

Георги Иванов Икономов, ГЕРБ

Иван Михайлов Кадев, независим, подкрепен от БСП

Георги Димитров Думанов, ВМРО

Александър Димитров Дурчов, “Напред България”

Белица

Радослав Сабинов Ревански, ДПС

Мустафа Али Калъчов, ГЕРБ

Гоце Делчев

Владимир Кръстев Москов, БСП

Борислав Максимов Пръков, ГЕРБ

Адем Сайди Зърбаш, НДПС

Гърмен

Минка Сабриева Капитанова, БДЦ

Ахмед Мустафов Чолаков, “Воля”

Галип Мехмедов Мисирков, ГЕРБ-БЗНС

Мустафа Мустафа Улан, НДПС

Владимир Иванов Донков, БСП

Ахмед Ахмедов Башев, коалиция “Ние, гражданите”

Феим Ахмед Иса, ДПС

Кресна

Милчо Иванов Караджов, ГЕРБ

Георги Иванов Иванов, независим

Димитър Аспарухов Стоянов, “Атака”

Илиян Борисов Кръстев, СДС

Николай Кирилов Георгиев, БСП - АБВ

Петрич

Димитър Петров Бръчков, ГЕРБ

Любомир Митков Георгиев, БСП и “Възраждане”

Стоян Радков Божинов, ВМРО-БНД

Любомир Иванов Даков - Движение “Заедно за промяната”

Разлог

Красимир Иванов Герчев, ГЕРБ

Александър Огнянов Крайнов, БСП

Сандански

Кирил Андонов Котев, ГЕРБ

Младен Стоименов Тимчев, БСП

Яне Георгиев Янев, РЗС и “Воля”

Атанас Славчев Стоянов, ВМРО

Атанас Илиев Василев, БЗНС

Адон Василев Тодоров, “Нова алтернатива”

Веселин Иванов Янакиев, РДП

Артемида Младенова Присова - “ДБ - Обединение”

Сатовча

Арбен Мустафов Мименов, ДПС

Симитли

Апостол Стефанов Апостолов, Партия на зелените

Струмяни

Славчо Димитров Благоев, ГЕРБ

Емил Димитров Илиев, Обединени замеделци

Красимир Георгиев Станков, Обединена социалдемокрация

Хаджидимово

Лазар Тодоров Папазов, ГЕРБ

Людмил Аспарухов Терзиев, ДПС-НДСВ

Иван Стоилов Сабахлъков, “Възраждане”

Якоруда

Нуредин Мусов Кафелов, ДПС

Ваня Кирилова Гатдерова, ГЕРБ

ОБЛАСТ БУРГАС

Бургас

Димитър Николов, ГЕРБ

Николай Тишев, БСП

Живко Табаков, ДБГ

Константин Бачийски, “Средна европейска класа”

Бойко Миразчийски, НФСБ

Иво Баев, “ДБ - Обединение”

Теодор Шейков, местна коалиция “Ние, гражданите”

Ивайло Атанасов, “Свобода”

Георги Атанасов, “Български социалдемократи”

Владимир Павлов, “Възраждане”

Георги Сталев, АБВ

Айтос

Васил Едрев, ГЕРБ

Ивелин Йорданов, ДПС

Пламен Чолаков, БСП

Камено

Жельо Вардунски, ГЕРБ

Цветомир Петров, БСП

Иван Кузманов, НФСБ

Карнобат

Георги Димитров, независим

Владимир Крумов, ГЕРБ

Тодор Байчев, БСП

Малко Търново

Илиян Янчев, ГЕРБ

Георги Бъклев, БСП

Николай Костуров, “Средна европейска класа”

Несебър

Николай Димитров, независим

Атанас Терзиев, ГЕРБ

Красимир Косев, ПП “Подем”

Поморие

Иван Алексиев, ГЕРБ

Никодим Стоянов, БСП

Янчо Славов, “Движение 21”

Приморско

Димитър Германов, ГЕРБ

Димитър Димитров, ВМРО

Захарина Неделчева, СДС

Стоян Василев, МИР, “Воля”, БЗНС

Руен

Исмаил Осман, ДПС

Вежди Орманов, ГЕРБ

Марийка Петрова, БСП

Созопол

Красимира Германова, ГЕРБ

Тихомир Янакиев, БСП

Георги Пинелов, МИР

Весела Райкова-Грекова, “ДБ - Обединение”

Костадин Мархолев, ВМРО

Виолина Райнова, “Движение 21”

Средец

Иван Жабов, ГЕРБ

Живко Гърков, СДС

Иван Кичев, БСП и “Възраждане”

Сунгурларе

Георги Кенов, ГЕРБ

Хатидже Георгиева, ДПС

Диана Гурева, БСП

Живко Йорданов, “Възраждане”

Царево

Георги Ляпчев, ГЕРБ

Живко Жеков, БСП

Дико Диков, ВМРО

Емил Пейчев, “Гергьовден”

ОБЛАСТ ВАРНА

Варна

Иван Портних, ГЕРБ

Анелия Клисарова, БСП

Димитър Карбов, НФСБ

Костадин Костадинов,“Възраждане”

Николай Евтимов, ВМРО - БНД

Стела Николова, “ДБ - Обединение”

Милена Димитрова, РДП

Цветан Атанасов, Български социалдемократи

Светлозар Николов, “Ние, гражданите”

Добрин Стефанов, “Заедно за промяна”

Костадин Георгиев, Християндемократическа партия

Аврен

Ганчо Илиев Ганчев, НФСБ

Емануил Младенов Манолов, ГЕРБ

Мирослав Сотиров Коларов, БСП

Симеон Димитров Костадинов, “ДБ – Обединение”

Аксаково

Асен Любенов Петков, НФСБ

Атанас Костадинов Стоилов, ГЕРБ

Даниел Любенов Любомиров, БСП

Белослав

Деян Иванов Иванов, ГЕРБ

Росен Ивов Гацин, МИР

Илия Статев Матев, НФСБ и ВМРО - БНД

Ветрино

Димитър Колев Димитров, ГЕРБ

Иван Тодоров Василев, АБВ

Матей Симеонов Матеев, БСП

Вълчи дол

Георги Минчев Тронков, ГЕРБ

Мерткан Аптулов Ибрямов, ДПС

Йордан Стоянов Марков, БСП

Яна Радева Михалева, “Н. Петков”, Обединени земеделци, ЗНС, ССД

Девня

Свилен Янчев Шитов, ГЕРБ

Димитър Валентинов Янев, БСП

Васил Атанасов Иванов, “ДБ – Обединение”

Долни чифлик

Красимира Пенева Анастасова, ГЕРБ

Стефчо Стоянов Стоянов, ВМРО – БНД

Борислав Николаев Натов, инициативен комитет

Дългопол

Георги Киров Георгиев, ГЕРБ

Недялко Илиев Неделчев, НФСБ

Цвета Николаева Костова, АБВ

Емин Али Чакър, НДПС

Емурла Ахмед Емурла, ДПС

Александър Неделчев Александров, БСП

Провадия

Жоро Иванов Илчев, ГЕРБ

Свилен Иванов Горанов, НФСБ

Анатоли Недев Боранов, АБВ Дамян Ташев Неделчев, ВМРО – БНД

Христо Драгомиров Гичев, “Воля”

Хюсни Осман Адем, ДПС

Филчо Кръстев Филев, БСП

Венелин Руменов Михайлов, БСД

Тихомир Иванов Александров, “ДБ – Обединение”

Суворово

Данаил Славчев Йорданов, ГЕРБ

Дамян Монев Райков, НФСБ

Вълчо Добрев Вълчев, БСП

Йордан Петров Йорданов, “ДБ–Обединение”

ОБЛАСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Велико Търново

Даниел Панов, ГЕРБ

Весела Лечева, БСП, АБВ, “Движение 21”

Димитър Маринов, Българско национално обединение

Галя Паунова, БСДП

Милен Михов, ВМРО - БНД

Калоян Янков, “ДБ– Обединение”

Горна Оряховица

Добромир Добрев, ГЕРБ

Явор Божанков, БСП, АБВ, “Движение 21”

Петър Гайдаров, СДС, “Воля”, БЗНС, “Глас народен”

Виктор Азманов, Алтернативата за гражданите

Кирил Кирилов, ВМРО - БНД

Стефчо Алипиев, ДПС

Людмила Илиева, “ДБ - Обединение”

Йордан Михтиев , Движение “Заедно за промяна”

Елена

Дилян Млъзев, ГЕРБ

Сашо Топалов, БСП

Златарица

Пенчо Чанев, ВМРО–БНД

Михаил Ганев, БСП

Стефан Бранзелов, ГЕРБ

Федя Дервишев, ДПС

Георги Джуров, “Воля”

Лясковец

Ивелина Гецова, ГЕРБ

Петър Зангов, “ДБ– Обединение”, “Воля”, НФСБ

Емилия Жилиева, БСП

Васил Христов, ЗС “Ал. Стамболийски”

Павликени

Емануил Манолов, БСП

Ваня Антонова, ГЕРБ

Огнян Георгиев, “Атака”

Елеонора Марева, ДПС

Полски Тръмбеш

Георги Чакъров, инициативен комитет

Анатоли Александров, инициативен комитет

Свищов

Генчо Генчев, независим, подкрепен от ГЕРБ, БСП, ВМРО, ДПС

Георги Марков, “Движение 21”, “Социалдемократи”

Никола Терзиев, инициативен комитет

Даниел Кралев, “Ние, гражданите”

Калин Костов, “Алтернативата на гражданите”, СДС, БДФ, “Н. Петков”, БНД

Ангел Гецов, НФСБ

ПРОДЪЛЖЕНИЕ

 

 


 


113563